This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wiedza

jenot

Jenot

 

Kim jest Jenot

 Jenot to bardzo ciekawy zwierzak o bardzo zabawnej nazwie. Jenot należy do rodziny psowatych. I znany jest też pod takimi nazwami jak szop usuryjski, jenot azjatycki, tanuki czy też lis japoński. A to dlatego, że ma wiele wspólnego z takimi zwierzętami jak szop czy lis.

Jenot bardzo wyglądem przypomina szopa. Względem szopa amerykańskiego różni go tylko właściwie umaszczenie.

Czytaj więcej: jenot

Mocne profile

Mocne profile zdaniem jenota - co to jest

 

W świecie seo nic nie jest oficjalne i prawie nic nie ma ścisłej definicji. Toteż łatwo manewrować pojęciami a także oszukiwać nieświadomych i początkujących pozycjonerów.

W sprzedaży były i są listy mocnych profilów seo i do kupienia na allegro czy w internetowych sklepach seo również mogą dla was zrobić "mocne profile" 

Te kupne - w mojej opinii a także i przekonaniu wcale nie można nazwać mocnymi profilami.

Na dokładnie tych samych stronach, gdy się posiedzi i poświęci czas to można zrobić na prawdę mocne profile seo :)

Jak to możliwe, że jeden profil z linkiem na stronie jest mocny a drugi już nie. Przecież to ta sama strona..? Można się dziwić.. Przecież ma wysoki Page Rank, ma wysoki Trust Rank...

Czytaj więcej: Mocne profile

Pozycjonowanie firm i sklepów

 

Jak pozycjonować firmy i jak pozycjonować sklepy internetowe?

 

Do napisania tego artykułu przyczyniły się ciągle powtarzane pytania na forach internetowych: jak pozycjonować firmę, jak pozycjonować sklep.

Od razu chciało by się odpowiedzieć: normalnie!

Pozycjonuje się zarówno firmy jak i sklepy, które również prowadzą działalność gospodarczą tak samo jak wszystkie inne strony i tak samo optymalizuje jak wszystko inne.

Z tym, że firmy mają znacznie więcej możliwości i źródeł pozyskiwania linków. A to dlatego, że firmy są oficjalne a jest cała masa stron, które są bazami firm.

I tu można pozyskać takie backlinki jakich nie może nikt bez działalności gospodarczej. I będą to na pewno linki o znacznie większej wartości od tych z forów internetowych czy blogów.

Czytaj więcej: Pozycjonowanie firm i sklepów

Hummingbird

Hummingbird czyli koliber to najnowszy algorytm stworzony przez google. A więc trzeba coś o nim napisać :)

 

KoliberNa początku muszę przyznać, że od zbierania różnych informacji na temat tego algorytmu nie mogłem tak szybko dojść do tego, co właściwie google daje nam nowego...?

Prawie nic! Ze wszystkich danych na ważnych stronach seo świata i z wypowiedzi przedstawicieli google'a takich jak Matt Cutts wynika, że dużo się nie zmieniło.

Koliber podobnie jak wszystkie inne algorytmy google'a i system oceniania, znów bierze pod uwagę wiele różnorakich czynników, tak by ocena była znacznie skuteczniejsza. Jak sam Matt Cutts opowiada, że nie tylko Page Rank ale ponad 200 innych czynników też ma znaczenie.

Ale oczywiście nieprawdą było by stwierdzić, że nie zmieniło się absolutnie nic. Mianowicie jest bardzo istotna zmiana, gdzie treść strony ma jeszcze większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej!

Czytaj więcej: Hummingbird

Page Rank też jest ważny

 

Page Rank to najważniejszy parametr jaki powinno się uwzględniać i analizować podczas pozycjonowania stron internetowych!

Tak tak! Wbrew wielu opiniom krążącym po internecie, które mówią, że jest to parametr nieistotny...

                                                                   

                                                                   

Rozprawka na temat PAGE RANK

 

                                                                                 Google Page Rank

Czytaj więcej: Page Rank też jest ważny

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker