This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

tagi  

Co mogło sprowadzić Cię na tę stronę:

lista mocnych katalogów, linki przychodzące, lista for dofollow, blogi dofollow, strony edu gov, lista  stron pressel pages, lista blogów comment luv, fora dofollow, lista linków linki ze stron wiki, lista profilów, strony z wysokim trust rank i strony z wysokim page rank, linki trust, wysoki page rank, katalogi stron, linki wiki, lista for, lista stron z ogłoszeniami, listy Angeli, Paulie Ciara, strony z ogłoszeniami, lista blogów, lista katalogów, najlepsze katalogi, mocne profile seo

   

Lista linków Jenota

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

Najlepsza lista linków jaka do tej pory pojawiła się w sieci !

                                                                      

Lista linków Jenota !!!

Jenot  

Zbiór najmocniejszych linków jakie tylko można pozyskać.

 

Lista Jenota jest o wiele lepsza niż najbardziej dotąd znane tego typu listy. Zawiera w sobie wszystkie listy Angeli Edwards, Paula Johnsona, Paulie Ciara, edu i gov, social media, raporty najlepszych katalogów, zbiory najważniejszych for internetowych, blogów o największej audiencji w świecie, liczne raporty z dodawanych linków i wszystko co się przypadkowo trafia i ma Page Rank co najmniej 2

W przeciwieństwie do starych wpisów na forach, ta lista jest sprawdzana i aktualizowana. Celem tej listy jest być najlepszym i ciągle aktualnym tego typu narzędziem. Zarówno w kraju jak i za granicą.

Także zniwelować rynek handlu beznadziejnymi listami po wygórowanych cenach i wykorzystywaniu nieświadomości początkujących pozycjonerów.

Dla przykładu:

Lista 100 mocnych precli - absurd, nie ma nawet wśród polskich stron tylu dobrych i cenionych stron z artykułami prasowymi ;)

Lista mocnych profili za ponad 100 zł - świetny pomysł i bardzo przydatna lista ale cena nieproporcjonalna. Za jedną trzecią tej ceny na allegro założą Ci profile a listę dostaniesz jako obowiązkowy raport ;)

U mnie teraz lista 200 mocnych profili stron polskich i zagranicznych jako dodatek do listy jenota gratis! Profile dobrane pod kątem dobrych parametrów Page Rank oraz Trust Rank

Nie przepłacaj! Załatw sobie listę Jenota albo buduj własną  bazę przydatną na całe życie za free.

Pamiętaj, że to tylko lista adresów www. Nie można za to chcieć dużo kasy, gdyż to jest tylko lista stron www, którą można też budować samemu.Prawdziwa wartość listy jenota to oszczędność czasu na robieniu własnej bazy - czas to pieniądz :)

Co zawiera lista Jenota?

  • Zbiór polskich katalogów. Tylko najmocniejsze katalogi Page Rank 6 - 2 Ponad 1000 sztuk. Wszystkie najważniejsze polskie katalogi. Aktualizacja: Polskich mocnych katalogów nie ma już tak dużo i ciągle te stare odpadają, gdyż katalogowanie przestaje być opłacalne. Po ostatniej aktulizacji wyrzuciłem z listy mnóstwo katalogów tych co przestały istnieć albo zostały zdegradowane przez google. Teraz katalogów jest około 500 sztuk. Przydatne za to mogą być wciąż zadbane katalogi firm oraz katalogi sklepów internetowych. Także polskie i zagraniczne katalogi blogów.

 

  • Ponad 800 światowych najmocniejszych for internetowych, z których można pozyskać linki dofollow. Page rank tych stron to: 9 - 3

 

  • Ponad 1000 polskich for internetowych. Page Rank tych for to 7 - 3 Są to wszystkie najważniejsze polskie fora.

 

  • Zagraniczne blogi, z których można pozyskać link dofollow. Najpopularniejsze blogi świata. Ponad 400 sztuk o najwyższym Page Rank 9 - 4. Blogi comment luv i inne z atrybutem dofollow oraz nofollow z dużym "trust rank"

 

  • Strony .edu .gov. Ponad 500 sztuk. Bardzo wysoki Page Rank 8 - 3. Wysoki Trust Rank, gdyż są to strony należące do instytucji rządowych oraz edukacyjnych. Zawiera fora, blogi i inne znanych uniwersytetów oraz organizacji. Lista .edu .gov jest już nieauktalna, za duże było spamowanie z całego świata, teraz tak trudno znaleźć strony edukacyjne lub rządowe, na których  można dodać linka i jeszcze by były moderowane, że lepiej sobie odpuścić to w ogóle ;)

 

  • Różne bardzo mocne światowe strony o wysokim Page Rank 9 - 3 oraz wysokim Trust Rank. Dużo znanych serwisów z których można pozyskać link. W tej sekcji dużo linków Paula i Angeli, mocne profile seo i nie tylko

.

  • Największe światowe social media. To zbiór najbardziej popularnych stron społecznych na świecie, z których można pozyskać linki. Wysoki Page Rank tych stron 9 - 4. Te linki mają dużą moc. Google bardzo pozytywnie ocenia linki ze stron społecznościowych, gdyż na nich przebywa codziennie wielomilionowa społeczność. Dodatkowo stronami takimi możesz wygenerować bardzo duży ruch, zrobić świetny marketing. Ponad 300 najpopularniejszych stron świata.

 

  • Strony oparte na skrypcie WIKI. Według różnych opinii linki wiki mają bardzo dużą moc. Co oczywiście nie jest prawdą. Są mocne strony wiki o wysokim PR i mocnym wskaźnikiem TR, z których linki na prawdę mają dość dużą moc. Ale jest też znacznie więcej stron wiki słabych i bardzo zaspamowanych, na które google już tak przychylnie nie patrzy. U mnie tylko najmocniejsze strony wiki. W dobie wielkiego spamowania i wirusowania wiki, pozyskiwanie tego typu linków najlepsze jest w niewielkiej ilości tylko dla urozmaicenia rodzajów skryptów, na których zbudowane są strony. Nie ma żadnego poważnego powodu by myśleć, że spamowanie wiki przynosi dobre efekty, tym bardziej, że niemal na pewno możemy się spodziewać kontrataku ze strony algorytmów google. Jak pracownicy google mogli by nie wiedzieć o wielkim spamowaniu na stronach typu "wiki niezabezpieczone".. Warto pozyskiwać pojedyncze mocne linki wiki, których nie da się zdobyć poprzez programy spamujące, gdyż są to zadbane strony, z zabezpieczeniami oraz moderowane regularnie. Kilkanaście - kilkadziesiąt najmocniejszych stron tego typu gwarantuje Ci dobre efekty, podczas gdy blast tysięcy linków ze stron zaspamowanych, niezabezpieczonych i bez porządnych wskaźników PR i TR, niemal na pewno prędzej czy później zostanie negatywnie potraktowany przez wyszukiwarki internetowe.

 

  • Strony oparte na skrypcie expression engine. Strony oparte na tym skrypcie i dające możliwość zakładania kont użytkownikom mają tę główną zaletę, że podobnie jak na stronach typu wiki, po założeniu konta, mamy swobodę pisania tekstu, w którym możemy zamieścić dowolną ilość dowolnych linków z anchor tekstem. Oczywiście nie zaleca się dużego zagęszczenia linków, tylko wręcz odwrotnie. W rozbudowaną treść wkomponować należy 1 - 2 linki do swojej strony lub podstron.

Aktualizacja: Wcale już tak nie jest ze stronami na skrypcie expression engine. Nie to samo co parę lat temu. Za bardzo zostały te strony zaspamowane. Dużo dobrych forów usunęło moduł dający możliwość napisania kontentu o sobie jako "bio" Przestały się już sprzedawać linki expression engine na allegro i za granicą. Fora umożliwiające wciąż dodawanie linków trafią do działu "fora internetowe" Natomiast blogi oparte na tym skrypcie i dające możliwość linków w komentarzach, trafią do działu "zagraniczne blogi"

  • Różne inne kategorie np serwisy służące do sprawdzania strony i generujące link dofollow, polskie najmocniejsze precle, strony z ogłoszeniami na których można dodać link i sprowadzić dodatkowych odwiedzających i wzmocnić sprzedaż i marketing. Wyodrębnione polskie social media oraz te zagraniczne w polskiej wersji językowej. Polskie najpopularniejsze blogi, serwisy typu Q & A

 

Ponad 6000 sztuk supermocnych linków !!!

 

Najlepsza lista linków jaką można znaleźć w internecie. Tylko mocne linki polskiego i światowego internetu!

 

Lista oraz wszystkie dodatki razem to koszt tylko 15 zł.

 

Darmowe dodatki do listy Jenota:

17 list Angeli - dobre o tyle, że w nich jest instrukcja dodawania linków. Niektóre strony są tak zawiłe, że nie jest to takie oczywiste - jak zrobić tam linka.Ale z drugiej strony, te listy są najbardziej znane na świecie a z tego powodu na starych listach Angeli dużo jest nieaktualne. Strony nałożyły blokady na dodawanie linków albo w ogóle wstrzymały dodawanie nowych userów i mogą je używać tylko te osoby co znacznie wcześniej zakładały konta. Jednak listy Angeli będą dobre dla początkujących by zobaczyli na jak wiele sposobó można robić linki na stronach w dużym Page Rank, nawet wtedy gdy się wydaje, że tam nie ma jak zrobić linka :) Normalnie listy Angeli kosztują po 5 dolców od sztuki, ale ponad 95% świata ściąga je za darmo :)

Lista 200 stron z ogłoszeniami Szopa Pracza - to jest bardzo przydatne dla wszystkich świadczących usługi, handlujących, poszukujących klientów i reklamujących się w internecie. Ogłoszenie zamieszczone na dobrym serwisie internetowym często przynosi więcej klientów niż własna strona internetowa. Serwisy celowo dają możliwość dobrego wypozycjonowania ogłoszenia. Na niektórych można dodać link do strony i serwisy mają moc lepszą od dobrych katalogów - mniej zaspamowane. Tam gdzie linka utworzyć się nie da, to zwykle i tak można go po prostu napisać a zainteresowany klient, przekopiuje adres url. Strony z ogłoszeniami to jedno z lepszych źródeł pozyskiwania ruchu na swoją stronę.

Lista 200 mocnych profili: mieszanka stron polskich i anglojęzycznych. Wszystkie mają ładne parametry Page Rank oraz Trust Rank. 

 

Przydatna dla każdego pozycjonującego, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych ale chcących wzbogacić swoją dotychczasową bazę mocnych stron.

Lista zawiera wiele linków, które zawierają wszystkie najbardziej znane tego typu listy na świecie: Angeli, Paula, Paulie Ciara z tym, że moja lista zawiera tych stron znacznie więcej i jest aktualizowana.

Lista powstała z myślą o wszystkich pozycjonujących, którzy tak samo jak Jenot musieli spędzać długie godziny na wyszukiwaniu dobrych adresów stron, na których warto dodawać linki. Lista Jenota jest najlepsza dla początkujących w temacie seo. Gdyż wiele osób bez podstawowej wiedzy, korzystając tylko z katalogów, precli i swl-ów szybko popada w kłopoty w postaci filtru lub bana. Lepiej dodać kilka mocnych linków niż 500 linków słabych, które skutkują spadkiem pozycji w wynikach wyszukiwania.

Za pomocą listy jenota można poznać całą szeroką gamę sposobów na pozyskiwanie linków do strony. Nie ograniczaj się tylko w katalogach i preclach, bo w ten sposób nie zdobędziesz zaufania wyszukiwarek. Różnorodność skryptów, wskaźnika page rank stron, atrybutów linków i anchor-ów to podstawa w osiąganiu lepszych wyników.

Możesz też poznać niesamowite serwisy internetowe - ja już zaprzyjaźniłem się z różnymi stronami społecznościowymi, o których wcześniej nie wiedziałem. Człowiek nie wiedział ile już wspaniałych serwisów internetowych powstało i jaki potencjał w nich siedzi. Masz pomysł ale brak Ci kasy na realizację - możesz znaleźć inwestorów, którzy zrzucą się na Twój pomysł w zamian za część udziałów w interesie. Nie masz zamiaru więcej iść do pracy - powstała cała masa serwisów dla freelancerów - dostajesz zlecenia, robisz w domu i zarabiasz sobie uczciwie. Pożyczki społecznościowe - coś wspaniałego, nowa forma inwestycji przez internet - jeśli znasz się coś na ekonomii, to wiesz, że pieniądz zamiast nic nie robić powinien pracować. To nie my powinniśmy ciągle pracować dla pieniędzy ale pieniądze dla nas - zamiast kisić kapuchę - pożyczaj ludziom. Zwrot z inwestycji wielokrotnie większy niż z lokat czy obligacji. Dodatkowo pieniądze wtedy odgrywają dobrą rolę - pomagają ludziom, są w obiegu, poprawiają kondycję gospodarki.

Wiele świetnych serwisów powstało i wiele dzięki nim się można dobrego nauczyć. Przerzuć się na rynek zagraniczny, gdzie potencjał jest setki razy większy.

Lista Jenota to najobszerniejsza baza linków jaka dotąd się pojawiła.

Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu zdobycia listy jenota lub napisz na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Twórz najlepsze linki przychodzące z jenotem.

 

Nie będziesz już musiał wyszukiwać w google: lista dobrych katalogów, lista for zagranicznych, lista blogów dofollow, mocne profile seo, darmowe katalogi, najlepsze precle, linki trust, linki wiki itp :) Najlepiej mieć wszystko w jednym!

   

Jenot poleca  

Artykuł Marty Gryszko - 34 pomysły na pozyskanie linków - lektura obowiązkowa dla początkujących - zobacz ile jest możliwości pozyskiwania wartościowych linków. Zostaw w końcu te precle i katalogi i rób jak największą różnorodność.

101 sposobów na pozyskanie linków do strony - jeszcze lepszy artykuł na temat wielu możliwości zdobywania linków. Im więcej metod i źródeł wykorzystasz tym lepiej

   

Pytania i Odpowiedzi  

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker