This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

tagi  

Co mogło sprowadzić Cię na tę stronę:

lista mocnych katalogów, linki przychodzące, lista for dofollow, blogi dofollow, strony edu gov, lista  stron pressel pages, lista blogów comment luv, fora dofollow, lista linków linki ze stron wiki, lista profilów, strony z wysokim trust rank i strony z wysokim page rank, linki trust, wysoki page rank, katalogi stron, linki wiki, lista for, lista stron z ogłoszeniami, listy Angeli, Paulie Ciara, strony z ogłoszeniami, lista blogów, lista katalogów, najlepsze katalogi, mocne profile seo

   

Wszystkie pytania i odpowiedzi

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Od początku istnienia projektu listy jenota oraz tego bloga jako darmowego poradnika, napotkałem dużo pytań od internautów.

Włąściwie powinienem był wcześniej zrobić coś typu FAQ aby nie musieć pisać tylu maili z wyjaśnieniami.

Postaram się zebrać tutaj wszystkie najczęściej pojawiające się pytania i spekulacje, które dostawałem od internautów oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

1. Czy lista jest aktualizowana?

 

Tak, jest aktualizowana, co nie oznacza, że jest aktualna w 100%

Jeśli szukaliście dotąd różnych tego typu list, to wiecie, że nic z tego nie było w 100% aktualne.

Im większa lista tym trudniej nad nią panować.

Jednak w przeciwieństwie do różnych znalezisk z internetu, ta się aktualizuje i idzie do przodu.

Ma na celu to aby być najlepszym tego typu narzędziem.

 

Jak to wygląda w praktyce:

Kupujesz tylko raz listę jenota. Od tej pory dostajesz aktualizacje na życzenie. Twój e-mail zostaje odnotowany.

Od tej pory za każdym razem jak będziesz potrzebował aktualniejszej wersji, to możesz do mnie pisać w tej sprawie i dostajesz ją gratis.

Dostajesz też po zakupie wszystkie darmowe dodatki do listy Jenota oraz w przyszłości te, które powstaną.

Na obecną chwilę, darmowe dodatki to: 30 list Angeli, lista 200 stron z ogłoszeniami, lista 200 stron do zakładania mocnych profilów seo.

W planie/budowie są: duża lista stron gdzie można robić anchor texty oraz lista najbardziej praktycznych adresów url dla pozycjonerów: zebrane wszystkie miejsca gdzie warto nabywać wiedzę, znajdywać najcenniejsze rzeczy i rozwiązania, zbiór wszystkich najlepszych narzędzi seo, miejsc na zakupy seo w całym światowym internecie itp.

Jednocześnie niektórzy internauci sami nanoszą poprawki, wysyłają mi poprawione wersje, robi się z tego projekt bardziej społeczny. Każdy, kto posiada listę jenota, może nanosić poprawki, wysyłać mi poprawione fragmenty listy, w ten sposób wspólną pracą można tworzyć narzędzie, które to jest najlepszym tego typu narzędziem dla pozycjonerów.

Więc na wszelkie zarzuty odnośnie tego, że lista jest nieaktualna odpowiadam tak:

  1. Każda lista nie jest w 100% aktualna. Teraz lista Jenota jest w ponad 80 - 90 % aktualna i przy tej liczbie adresów jaką ma, jest na pewno najlepszym rozwiązaniem. O to mi cały czas chodzi, żeby było to najlepsze coś. Jeśli ktoś może znaleźć coś lepszego w internecie, to proszę o podanie tego. W nagrodę otrzyma listę jenota gratis.
  2. Jeśli znajdujecie jakieś listy w postaci plików z internetu, wpisów na blogach i forach, to nie tylko nie są w 100% aktualne ale jednocześnie im starsze jest to znalezisko tym mniej aktualne. Jedyny sposób to własnie coś jak lista jenota, która robi regularnie poprawki.
  3. Zamiast marudzić możecie sami wspomóc jej poprawę, poprzez podawanie informacji co i jak jest nie tak. W ten sposób pomagacie następnym internautom

 

2. Czy lista jest jeszcze coś warta?

 

Lista celowo jest najtańsza i najlepsza, więc nie może jednocześnie być nic nie warta cheeky

Taki kiedyś przyświtał mi pomysł i cały czas zamierzam go podtrzymywać.

Sam pozycjonuję wiele stron internetowych i będę tworzył i promował kolejne. Sam potrzebuję i od samego początku potrzebowałem czegoś takiego. Wówczas w internecie nie można było znaleźć żadnej większej listy. Za to rozwijały się śmieszne interesy typu sprzedaż 100 katalogów za 100 zł albo lista 80 stron do zakładania mocnych profilów za 100 - chyba też. Internauci nie mając pojęcia jak szukać potrzebnych im adresów url i nie mając w co się zaopatrzyć, dokonywali tego typu zakupów.

Jedną z misji moich, gdy uczyłem się na pierwszych stronach pozycjonować, było właśnie danie internautom bardzo dobrego narzędzia.

Działalność jest na pół charytatywna. To nie jest żaden interes jeśli sprzedają się 1-2 listy w tygodniu. To nie jest źródło utrzymania a jedynie jedna z wielu rzeczy, którymi się zajmuje. Jest to coś przy okazji - pozycjonując strony internetowe cały czas potrzebuję czegoś takiego. Jednocześnie każdy powinien iść tą drogą, że jak coś zrobić dobrego, to nie tylko dla siebie ale i innych aby cały świat szedł do przodu.

Więc jednocześnie postanowiłem zrobić taką listę, postanowiłem na blogu spisywać swoje porady i wnioski i tworzyć artykuły o charakterze edukacyjnym. Blog ma charakter darmowego poradnika seo.

Jeśli nawet mam tylko wiedzę i swoje przemyślenia i wnioski, to mogę się podzielić z innymi, zamiast zachowywać tylko dla siebie :P

Przy okazji każdy czytając bloga i dobrze wykorzystując taką listę na pewno może osiągnąć dobre rezultaty w pozycjonowaniu.

Udzielam też porad i odpowiedzi odnośnie pozycjonowania, dzięki temu mogę uchronić kogoś przed narobieniem sobie problemów. Jednocześnie analizując strony innych i współpracując z agencjami, uczę się od nich wiele na temat SEO a inni uczą się ode mnie.

Wszystko to ma charakter bardziej społeczny!

Niestety zawsze znajdą się osoby niezadowolone. Najlepis allegrowicze, którzy sprzedali najwięcej towarów, mają tylko 99% niezadowolonych.

Filmy, które ktoś zrobił za darmo i wrzucił na youtuba i które pomagają innym rozwiazywać problemy - też mają trochę łapek w dół.

 

 

   

Jenot poleca  

Artykuł Marty Gryszko - 34 pomysły na pozyskanie linków - lektura obowiązkowa dla początkujących - zobacz ile jest możliwości pozyskiwania wartościowych linków. Zostaw w końcu te precle i katalogi i rób jak największą różnorodność.

101 sposobów na pozyskanie linków do strony - jeszcze lepszy artykuł na temat wielu możliwości zdobywania linków. Im więcej metod i źródeł wykorzystasz tym lepiej

   

Pytania i Odpowiedzi  

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker