This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Optymalizacja Stron Internetowych

Optymalizacja Stron Internetowych

Czym jest Optymalizacja Stron Internetowych

Optymalizacja Stron to dość szerokie pojęcie. Ogólnie można to określić jako robienie wszystkiego tego co zawiera strona tak aby spełniało to standardy wymagań wyszukiwarek internetowych.

Optymalizację można podzielić na dwie podstawowe poddziedziny, którymi są:

- Optymalizacja Techniczna

- Optymalizacja Treści

 

Czytaj więcej: Optymalizacja Stron Internetowych

Optymalizacja treści

Optymalizacja Treści

Jako optymalizację treści określa się zwykle optymalizację całej zawartości strony, czyli wszystkiego co dla oka widoczne i nie tylko.

Ogólnym założeniem jest fakt taki, że dla wyszukiwarek stron, lepszej ocenie ulegną strony, które mają wszystko ładniej wyglądające i poukładane.

Tak samo jak pozytywnie ocenia stronę ludzkie oko, tak i roboty przeszukujące i indeksujące strony internetowe.

Czytaj więcej: Optymalizacja treści

Optymalizacja na Przykładach

Optymalizacja Seo na przykładzie tego artykułu

Ten artykuł będzie ścisłym przykładem jak wykorzystać optymalizację seo do osiągnięcia rezultatu jakim jest wzrost pozycji strony na odpowiednie frazy kluczowe.

Wykorzystane w tym wpisie zostaną różne czynniki, które powinny dawać dobre rezultaty.

Pierwszym z tych czynników jest już samo publikowanie nowego artykułu. Dlatego powinno być to dobrze widziane po najbliższej wizycie robotów google, gdyż pokazuje w ten sposób, że blog nie jest wymarły i po kilku miesiącach przerwy powstają nowe wpisy.

Czytaj więcej: Optymalizacja na Przykładach

Optymalizacja Adresów

Optymalizacja Adresów URL

Kolejnym ważnym aspektem w optymalizacji seo jest ustawianie porządanych przez nas adresów url naszej strony i jej podstron.

Ze wskazań dla webmasterów wynika, że im ładniejsze adresy, tym lepiej pod kątem pozycjonowania.

A czym są ładne i brzydkie adresy url?

  • Pierwszy przykład: podstrona może mieć adres: http://stronamoja.pl/mojapodstrona/ a może mieć też adres: http://stronamoja.pl/cdaajuravcf83nda80j.index.php Oczywiście pierwszy adres jest ładniejszy niż drugi.
  • Adres strony głównej może być wyświetlany jako: http://stronamoja.pl/index.php lub po prostu: http://stronamoja.pl Drugi adres jest oczywiście bardziej przyjazny

Oba te przypadki w ustawieniach konfiguracyjnych strony to tzw "proste adresy"

Czytaj więcej: Optymalizacja Adresów

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker