This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Optymalizacja treści

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Optymalizacja Treści

Jako optymalizację treści określa się zwykle optymalizację całej zawartości strony, czyli wszystkiego co dla oka widoczne i nie tylko.

Ogólnym założeniem jest fakt taki, że dla wyszukiwarek stron, lepszej ocenie ulegną strony, które mają wszystko ładniej wyglądające i poukładane.

Tak samo jak pozytywnie ocenia stronę ludzkie oko, tak i roboty przeszukujące i indeksujące strony internetowe.

Dla przykładu: Lepiej nam się czyta tekst, gdy jest ładnie on poodzielany w treści, towarzyszą mu ilustracje, ważniejsze kwestie są pogrubione. 

Także gdy ważniejsze części artykułu są oddzielone nagłówkami wyróżniającymi się wielkością liter. Miło też będzie jeśli najpierw zobaczymy krótki opis - streszczenie artykułu aby wiedzieć czy warto czytać itp.

To co dobrze się czyta jako blog czy gazetę, to jest równie widoczne dla robotów oceniających zawartość stron. 

A więc podstawowe czynniki mile widziane:

- Nagłówki

- Wcięcia i Akapity

- Punktacja

- Podkreślenia

- Tytuły

- Tagi

- Opisy

- Odpowiednie odstępy między wierszami

- Trafne odniesienia zewnętrzne (linki wychodzące)

- Pogrubienia tekstu i kursywa

- Ilość treści

- grafika (zoptymalizowana)

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker