Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Alt

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Alt - nie chodzi tu o przycisk na klawiaturze, jeśli mamy na myśli zagadanienia z zakresu tematów takich jak pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych. Chodzi tu o Alternatywę dla obrazków zamieszczanych na stronach internetowych. Alternatywa ta to opis, który nadaje się tym obrazkom, zdjęciom. Opis plus nazwa przypisana dla zdjęcia.

Jest to bardzo ważne jeśli chodzi o pozycjonowanie, gdyż ludzie nie tylko wyszukują treść ale również i zdjęcia czy obrazy, ogólnie rzecz biorąc - grafikę.

Jeśli grafikę opiszemy odpowiednio, to mamy szansę na to, że znajdą się one wysoko w wynikach wyszukiwania. Brak opisu gwarantuje nam, że na pewno się nie znajdą.

Roboty przeszukujące internet, to nie ludzie i nie mogą widzieć tego co jest na ilustracjach, nie mogą tego oceniać. Jedyna możliwość aby zostało to poważnie potraktowane odpowiednio to nadawanie ilustracjom tytułów oraz tworzenie dla nich opisów.

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker