This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Alt

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Alt - nie chodzi tu o przycisk na klawiaturze, jeśli mamy na myśli zagadanienia z zakresu tematów takich jak pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych. Chodzi tu o Alternatywę dla obrazków zamieszczanych na stronach internetowych. Alternatywa ta to opis, który nadaje się tym obrazkom, zdjęciom. Opis plus nazwa przypisana dla zdjęcia.

Jest to bardzo ważne jeśli chodzi o pozycjonowanie, gdyż ludzie nie tylko wyszukują treść ale również i zdjęcia czy obrazy, ogólnie rzecz biorąc - grafikę.

Jeśli grafikę opiszemy odpowiednio, to mamy szansę na to, że znajdą się one wysoko w wynikach wyszukiwania. Brak opisu gwarantuje nam, że na pewno się nie znajdą.

Roboty przeszukujące internet, to nie ludzie i nie mogą widzieć tego co jest na ilustracjach, nie mogą tego oceniać. Jedyna możliwość aby zostało to poważnie potraktowane odpowiednio to nadawanie ilustracjom tytułów oraz tworzenie dla nich opisów.

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker