Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Content

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Content - z języka angielskiego to po prostu "zawartość" Zwykle w języku pozycjonerów oraz webmasterów Content to cała zawartość strony. Widoczna jak i niewidoczna na pierwszy rzut oka. Content ma bardzo duży wpływ na pozycjonowanie stron i jest elementem również optymalizacji.

Content to nie tylko treść ale optymalizacja ustawień danej strony czy też podstrony a więc w grę wchodzą także "opis - streszczenie" oraz słowa kluczowe czyli tzw tagi.

W zależności od CMS-a na którym powstała strona oraz jego indywidualnych ustawień nie cała zawartość będzie widoczna. To wybór webmastera określa czy np tagi wyświetlają się pod artykułem czy też z jego boku, czy nie wyświetlają się w ogóle. Brak wyświetlania nie znaczy jednak, że ich nie ma.

Natomiast Opis - Streszczenie, jako podstawowy element optymalizacji, widoczny jest jako wynik wyszukiwania strony przez wyszukiwarkę taką jak Google.

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker