This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Inbound links

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Inbound Links

Inbound links - czyli dosłownie z języka angielskiego - linki przychodzące. Mianem tym określa się wszystkie występujące na stronach i serwerach internetowych odnośniki prowadzące do danej strony.

Jeśli chodzi o zagadnienia z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych, to chodzi tu o wszystkie linki zamieszczone na stronach internetowych. Każdy inny link, np zamieszczony na własnym komputerze, który nie jest serwerem publicznym, nie wlicza się, gdyż o takich linkach nie wiedzą przeglądarki internetowe.

Dla posiadacza strony internetowej Inbound Links będzie znaczyć wszystkie linki w internecie, które mogą zobaczyć inni użytkownicy internetu a także je kliknąć a przez to "przenieść się" na daną stronę internetową.

Odwrotne do linków przychodzących są linki wychodzące. Czyli linki zamieszczone na danej stronie i prowadzące do innego adresu w internecie.

Każdy link jako połączenie między stronami internetowymi, jest jednocześnie linkiem przychodzącym dla jednej strony jak i przychodzącym dla strony, do której prowadzi.

Oprócz linków przychodzących oraz wychodzących możemy mieć też do czynienia z linkami wewnętrznymi, tzn takimi, które prowadzą do podstrony tej samej strony internetowej.

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker