Inbound links

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Inbound Links

Inbound links - czyli dosłownie z języka angielskiego - linki przychodzące. Mianem tym określa się wszystkie występujące na stronach i serwerach internetowych odnośniki prowadzące do danej strony.

Jeśli chodzi o zagadnienia z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych, to chodzi tu o wszystkie linki zamieszczone na stronach internetowych. Każdy inny link, np zamieszczony na własnym komputerze, który nie jest serwerem publicznym, nie wlicza się, gdyż o takich linkach nie wiedzą przeglądarki internetowe.

Dla posiadacza strony internetowej Inbound Links będzie znaczyć wszystkie linki w internecie, które mogą zobaczyć inni użytkownicy internetu a także je kliknąć a przez to "przenieść się" na daną stronę internetową.

Odwrotne do linków przychodzących są linki wychodzące. Czyli linki zamieszczone na danej stronie i prowadzące do innego adresu w internecie.

Każdy link jako połączenie między stronami internetowymi, jest jednocześnie linkiem przychodzącym dla jednej strony jak i przychodzącym dla strony, do której prowadzi.

Oprócz linków przychodzących oraz wychodzących możemy mieć też do czynienia z linkami wewnętrznymi, tzn takimi, które prowadzą do podstrony tej samej strony internetowej.

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker