This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mapa Strony

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Mapa Strony

 

Mapa strony - Z języka angielskiego - Sitemap. Element montowany na stronach internetowych, który jednocześnie ma za zadanie pomóc w nawigacji użytkownikom poruszanie się po serwisie jak i jest celowo montowane dla odwiedzających roboty internetowe.

A to dlatego, że może dojść do sytuacji, w której nie ma bezpośredniego przejścia (linku) do danej opcji a więc i drogi po której robot mógłby tam dotrzeć.

Mapa strony zwykle ukazuje całe menu i wszystkie podmenu w postaci drzewa strukturalnego. I w większości przypadków będzie odzwierciedlała to samo co menu strony. Wówczas widzimy, że nie daje użytkownikom internetu nic szczególnego a bardziej projektant strony kierował się robotami google.

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker