Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Panda Google

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Panda Seo

 

Algorytm Pandy, to jeden ze składowych całego systemu algorytmów stosowanych przez firmę Google w celu odpowiedniego przekazywania wyników wyszukiwania przez wyszukiwarkę należącą do tej korporacji, która jest najpopularniejszą wyszukiwarką internetową świata.

To co jest pewne o Pandzie:

  • Panda została wprowadzona przez firmę Google do światowego internetu w lutym roku 2011
  • W ogólnym zarysie działania wiadomym jest, że Panda ma za zadanie oddzielać dla użytkowników strony wartościowe od tych niskiej treści i mniej wiarygodnych. W tym celu Panda ma swój sposób oceny jakości strony. Na pewno do takich parametrów najważniejszych jest ilość jak i jakość tekstu. Jakość tekstu może być rozpoznana poprzez sprawdzanie stylistyki, gramatyki i ortografii. Przez roboty widziane są też takie wskaźniki ładnego pisania jak:  nagłówki, cudzysłowy, akapity, interlinie, wrzucone zdjęcia wraz z opisami (sama grafika nie może być rozpoznana przez roboty) A więc to samo co jest widoczne dla ludzkiego oka, które potrafi odróżnić stronę wartościową od śmieciowej, to samo jest do wykonania przez algorymt Pandy.
  • Panda w ten sposób regularnie drastycznie zmieniała dla wielu użytkowników stron ich numer w wynikach wyszukiwania.
  • Od kiedy jest Panda pozycjonerzy mają utrudnione zadanie. Dawniej pozycjonowanie było łatwiejsze gdy w grę wchodziły najbardziej takie parametry jak ilość linków i odpowiednich anchorów. Pozycjonowanie dla wielu firm i osób prywatnych polegało na masowym robieniu linków oraz zaplecz z bardzo słabą jakością tekstu i wyglądu oraz wartości tego tekstu, przesiąknięte linkami itp. Od pewnego czasu metoda ta po prostu nie działa i nawet zaplecze musi być sprytne i wyglądać jak naturalna strona www.
  • Panda może działać zarówno jako bonus jak i kara. Strony zadbane i ubrane w liczne artykuły pisane poprawnym językiem oraz z ładną budową wizualną treści i grafiki - zyskują nad licznymi niedbale tworzonymi stronami. Strony niedbałe właściwie pozbawione są takich możliwości jak kiedyś aby można było je tak wypozycjonować, że aż "przebiją się" przez strony ładne i zadbane i chętnie czytane.

O algorytmach Google takich jak Google czy Pingwin przeczytasz również tu: Algorytm Pandy

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker