This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Linki z for internetowych

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Wykorzystanie for internetowych do pozyskiwania linków

Linki z for a właściwie linki z forów warto wykorzystać z kilku względów:

  • Szybkie pozyskiwanie linków poprzez zakładanie profilów i pisanie postów.
  • Dobra ocena przez google. Fora to strony społecznościowe, z realnymi użytkownikami, to znacznie lepiej niż słabe katalogi i najsłabsze precle. Oczywiście te, które mają dobrą renomę są dobre wink  A czy są dobre, to można sprawdzić różnymi narzędziami i na pierwszy rzut oka, czy jest to forum z dużą liczbą użytkowników, istniejące od dawna, z dużym ruchem, bez przesady z linkami wychodzącymi..
  • Fora dają możliwość pozyskiwania różnorodnych linków: z anchorem i bez, jako przycisk, jako napis "strona www" lub "strona domowa" czy też "website" W niektórych, w opisie własnej osoby znajduje się edytor wysywig, który umożliwia stworzenie dodatkowych linków z dowolnym anchorem. Dodatkowo dużo for umożliwia dodanie linków z anchor tekstem w stopce w formie bbcode.
  • Jedno forum pozwala na uzyskanie wielu linków. Np napisanie kilku postów, sprawi, że link znajdzie się na różnych podstronach. Dodatkowo w działach: popularne, gorące tematy, tematy powiązane tym samym tagiem.
  • Można wpływać na wartość linków. Np przez poruszenie ciekawego zagadnienia, które bardziej wpłynie na forumowiczów, spowoduje bardziej zażarte dyskusje, temat będzie utrzymywał się dłużej w "topach" Ty wkraczając w temat stworzysz kolejne linki wink Na wartość linków może wpłynąć Twój własny pomysł. Nadajesz im taki anchor aby wpływał na klikalność. Poprzez zachęcający tekst: dieta cud, obcy są wśród nas, Ewa Kopacz nawiązała kontakt z obcymi, kto rządzi światem itp smiley Ilością, treścią i jakością wpływasz na klikalność i odwiedziny na Twoją stronę.
  • Każdy post może generować kilka linków. Po pierwsze same dowiązanie pomiędzy profilem, który każdy post napisał a treścią zawartą w tym profllu, w tym linkami do strony. Przy każdym napisanym poście może być odnośnik prowadzący do naszej strony a jednocześnie w stopce kolejny link albo do tej samej strony albo podstrony albo też zupełnie innej strony www. Niektóre fora dają możliwość tworzenia kilku linków w stopkach. W zależności od forum i ustawień każdy napisany post tworzy od zero do ... linków. Oczywiście co za dużo to też niezdrowo i co admini na takie profile, które tworzą aż tyle linków...
  • Za linki z for nie grożą żadne sankcje od google i są dobrze widziane. Zaszkodzić sobie można spamując bardzo dużą liczbę for i nie urozmaicając przy tym tekstu w stopce. Jak zawsze zresztą gdy nie robi się dość dużego urozmaicenia anchor tekstu. Jeśli też korzysta się tylko z najsłabszych forów,  z uwagi na to, że tam każdy od razu może zasiewać linkami w stopkach, to też nie dobrze wink
  • Jest to sposób na pozyskiwanie stron referencyjnych. Jeśli np jesteś fotografem, to dobrze dla Ciebie mieć linki ze stron o tej tematyce i to jak najwięcej. Najlepszym sposobem jest wykorzystanie forów. Tam jednocześnie możesz poszerzać wiedzę. Pytać i Odpowiadać, reklamować się za pomocą linków w stopce, bezpośrednio pisanej treści oraz działach z ogłoszeniami. Możesz przez to wykorzystać różnorodne anchory, linki do różnych podstron, wzmocnienie przez powiązanie tematyczne.. Jednocześnie z upływem czasu Twój profil linków rośnie i rośnie smiley
  • Naturalna reklama i sprowadzanie ruchu. Jedna z najbardziej podstawowych form sprowadzania ruchu na stronę i reklamowania siebie. Od początku istnienia forów internetowych do dziś niezmiennie fora są w czołówce wraz z innymi witrynami budowanymi przez całą społeczność. Tworząc link w stopce i pokazując go poprzez pisanie postów, to na pewno "wpadnie w oko" ludziom A to jaki procent ludzi na to zerknie, to już zależy od tego jakie to forum i co jest do zaoferowania. Niestety "grabarz Mysłowice" ma marne szanse aby odnieść sukces tą metodą. Dodatkowo, możesz wzmacniać swoje posty poprzez dodawanie odpowiednich tagów. Wykorzystanie tagów, tytułu i treści swoich wpisów - to taka mała optymalizacja, podobnie jak na własnej stronie. W przypadku niektórych fraz, może się okazać, sam post pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania google. Albo odwrotnie: jeśli temat na forum jest wysoko w wynikach wyszukiwania google, to zapewne wielu internautów wpada tam poczytać. Więc to jest dobre miejsce do pisania i najlepiej z linkiem w stopce.
  • Edukacja wraz z reklamą i pozycjonowaniem. Zapewne nie jeden raz pisaliście na jakimś forum swoje pytania dotyczące różnych tematów. Fora to jedno z podstawowych źródeł wymiany wiedzy w internecie. Od teraz przy okazji wyszukiwania różnych informacji i zadawania pytań możecie od razu sprawdzać czy nie da się tam założyć linka. Jeśli wartościowe forum, to nie spiesząc się. Trochę popisać a dopiero później zrobić linki, które uruchomią się w załączeniu do każdego posta napisanego już wczesniej. W drugą stronę też to pozytywnie działa, bo aby pisać na forach to trzeba pytać i odpowiadać. Trzeba się coś dowiadywać. Można też spisywać sobie pytania, na które chcielibyśmy znać odpowiedzi a następnie wyszukiwać tego w internecie i oczywiście zawsze gdzie się da tam zrobić linki smiley

 

Znajdzie się bardzo duża liczba for dla każdego, na których warto zamieszczać linki.

 

Po pierwsze fora o tej samej tematyce, zawierające takie same i podobne słowa kluczowe. Tam warto pozostać na dłużej i mieć ich profilów na takich forach jak najwięcej. Wykonać jak najwięcej postów i utworzyć w ten sposób dużo linków.

Drugie to fora nie koniecznie ściśle o tej samej tematyce ale zawierające dział lub chociaż jeden post w takiej tematyce. Więc wszystkie fora wielotematyczne są uniwersalne do różnych stron.

Po trzecie fora zupełnie nie związane z tematem, przypadkowe i lepsze i gorsze, po prostu dajace możliwość zrobienia kolejnego linka.

No i ostatecznie każde forum, które ma duży Page Rank strony głównej i wysoki stopień zaufania Trust Rank a także bardzo dużo użytkowników i tym samym - Social Rank - to również fora, z których bardzo przydają się dobre linki.

Znajdziesz też bez problemu to co Ci najbardziej potrzebne z kraju i świata poprzez samą wyszukiwarkę google. Bez obaw o to czy można tam zakładać linki, jeśli to samo google wskazało poprzez wyniki wyszukiwania, że ocenia te strony bardzo dobrze i najlepiej pod kątem Twojego zapytania.

Im trudniej zdobyć linki na forum, tym bardziej są one cenne. Jeśli jest forum o Page Rank 5,6,7,8, i broni się przed spamem, pozwala na dodawanie dodatkowych linków dopiero po napisaniu paru sensownych postów, to zdecydowanie warto to zrobić.

Warto poświęcić więcej czasu na kilka mocnych linków, niż czas na dużo słabych linków.

Niektóre fora o bardzo dużym Page Rank i Trust Rank, to fora specjalistyczne, naukowe i dla ludzi z nieprzeciętną wiedzą. Niemożliwe jest dodanie linka dla 98% ludzi, którzy chcą to zrobić szybko lub nawet automatycznie. 

Napisanie czegokolwiek co nie wnosiłoby czegoś wartościowego do tematu i co nasuwa podejrzenie, że wcale się na tym nie znamy, skutkuje tym, że post zostanie od razu usunięty przez administratora a być może i profil również. Dlatego warto wysilić się, poczytać coś na temat, dobrać tak słowa by zdawało się, że rozumiemy co się tam pisze i chcemy dzielić się wiedzą. Wówczas mamy możliwość pozyskania linków z bardzo mocnych stron, z których jest to dość trudne i możemy to czego nie zdoła 98% innych osób. 3 linki z takich stron są więcej warte niż 100 linków ze stron słabych.

Dobrym sposobem na uzyskanie dobrych linków z for jest poruszenie jakiegoś ciekawego tematu, by jak najwięcej ludzi w tym uczestniczyło.

Albo pytania bulwersujące albo kontrowersyjne albo stwierdzenie, że coś nam z programem nie wychodzi co powinno normalnie wychodzić. Wówczas dużo osób weźmie udział w wątku. Pozyskamy dodatkowe linki z działów takich jak: popularne tematy, czy też najbardziej aktywne wątki.

 

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker