Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Linki z blogów

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Na temat pozyskiwania linków z blogów

Najczęstszą formą uzyskania linków z blogów jest komentowanie arytkułów.

Są blogi, które umożliwiają oprócz wpisania swojego nicku i adresu e-mail także adresu swojej strony www. Wówczas efekt jest taki, że nasz nick jako komentantora staje się linkiem o takim anchorze jaki wybraliśmy nick.

W tym celu większość ludzi stara się mieć taki sam nick jak słowa, które chce się wypozycjonować.

Kolejną formą uzyskania linku z blogu jest normalne wkomponowanie w treści linku do strony. W zależności od tego z jakim blogiem mamy do czynienia, to niektóre utworzą w ten sposób link automatycznie a niektóre nie.

Jeszcze może się zdarzyć, że aby móc komentować należy zarejestrować się na blogu i wówczas w profilu można utworzyć link do swojej strony.

Niektóre też blogi dają możliwość komentowania za pomocą edytora wysywig. Wówczas link należy utworzyć albo normalnie w treści albo też utworzyć w ten sposób stopkę podpisu.

Najważniejsze zalety linków z blogów:

  • Szybkie tworzenie linków poprzez napisanie komentarza i wypełnie nie formularza
  • Przydatne w urozmaicaniu anchorów, tworzeniu długiego ogona. Na każdym blogu można przybierać nowy nick aby uzyskiwać nowe treści anchor tekstu.
  • Często na blogu jest jakiś temat bardzo popularny, dobrze podlinkowany i podstrona, na której się znajduje dany temat ma dość wysoki Page Rank. O wiele łatwiej na mocnych blogach znaleźć podstrony o wysokim PR niż np tworząc link w katalogu czy też forum.
  • Ciekawy nick oraz dobre komentarze sprawić mogą, że dodatkowo ludzie będą klikali w link przez nas stworzony i sprowadzimy dodatkowy ruch na naszą stronę
  • Jest możliwość znalezienia ogromnej liczby blogów, w którym są tematy podobne a przez to i te same słowa kluczowe
  • Odpowiednio dobrane blogi mogą Ci dać linki o dobrych wskaźnikach: page rank, trust rank, social rank oraz powiązanie tematyczne

Zatem oprócz listy for i katalogów, dobrze też być wyposażonym w listę wartościowych blogów.

Często wykorzystywanym sposobem przez pozycjonerów jest wyszukiwanie blogów z zamontowanym modułem komentarzy "comment luv" Jeśli jest taki rodzaj komentarzy, to mamy pewność, że linki będą posiadały atrybut dofollow.

W liście jenota znajduje się duża lista blogów polskich jak i zagranicznych o dobrych wskaźnikach Page Rank oraz Trust Rank

 

 

 

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker