This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Linki z blogów

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Na temat pozyskiwania linków z blogów

Najczęstszą formą uzyskania linków z blogów jest komentowanie arytkułów.

Są blogi, które umożliwiają oprócz wpisania swojego nicku i adresu e-mail także adresu swojej strony www. Wówczas efekt jest taki, że nasz nick jako komentantora staje się linkiem o takim anchorze jaki wybraliśmy nick.

W tym celu większość ludzi stara się mieć taki sam nick jak słowa, które chce się wypozycjonować.

Kolejną formą uzyskania linku z blogu jest normalne wkomponowanie w treści linku do strony. W zależności od tego z jakim blogiem mamy do czynienia, to niektóre utworzą w ten sposób link automatycznie a niektóre nie.

Jeszcze może się zdarzyć, że aby móc komentować należy zarejestrować się na blogu i wówczas w profilu można utworzyć link do swojej strony.

Niektóre też blogi dają możliwość komentowania za pomocą edytora wysywig. Wówczas link należy utworzyć albo normalnie w treści albo też utworzyć w ten sposób stopkę podpisu.

Najważniejsze zalety linków z blogów:

  • Szybkie tworzenie linków poprzez napisanie komentarza i wypełnie nie formularza
  • Przydatne w urozmaicaniu anchorów, tworzeniu długiego ogona. Na każdym blogu można przybierać nowy nick aby uzyskiwać nowe treści anchor tekstu.
  • Często na blogu jest jakiś temat bardzo popularny, dobrze podlinkowany i podstrona, na której się znajduje dany temat ma dość wysoki Page Rank. O wiele łatwiej na mocnych blogach znaleźć podstrony o wysokim PR niż np tworząc link w katalogu czy też forum.
  • Ciekawy nick oraz dobre komentarze sprawić mogą, że dodatkowo ludzie będą klikali w link przez nas stworzony i sprowadzimy dodatkowy ruch na naszą stronę
  • Jest możliwość znalezienia ogromnej liczby blogów, w którym są tematy podobne a przez to i te same słowa kluczowe
  • Odpowiednio dobrane blogi mogą Ci dać linki o dobrych wskaźnikach: page rank, trust rank, social rank oraz powiązanie tematyczne

Zatem oprócz listy for i katalogów, dobrze też być wyposażonym w listę wartościowych blogów.

Często wykorzystywanym sposobem przez pozycjonerów jest wyszukiwanie blogów z zamontowanym modułem komentarzy "comment luv" Jeśli jest taki rodzaj komentarzy, to mamy pewność, że linki będą posiadały atrybut dofollow.

W liście jenota znajduje się duża lista blogów polskich jak i zagranicznych o dobrych wskaźnikach Page Rank oraz Trust Rank

 

 

 

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker