This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Strategia Pozycjonowania

Podziel się jenotem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Strategia dobrego wypozycjonowania strony w kilku prostych krokach

 

Strategia ogólna pozycjonowaniaJenot

 • Zdobywaj naturalnie wyglądające linki. Mimo, że chcesz używać ciągle tego samego anchor textu lub dwóch czy trzech zamiennie bo zależy Ci własnie na tych słowach kluczowych to nie przesadzaj z nimi.
 • Pilnuj by dla google pozycjonowanie wyglądało jak najbardziej naturalnie.                                                                                                                                                                      
 • Naturalne linki to np: nazwa strony, słowo branżowe, tekst pokrywający się z nagłówkami na stronie.                                                                                                                                      
 • Zdobywaj różne linki. Wiadomo, że dofollow są mocniejsze od nofollow, jednak zdobywaj jedne i drugie
 • Brak linków nofollow jest negatywnie oceniany, gdyż oczywistym wnioskiem jest, że jest to sztucznie pozycjonowana strona.
 • Nawet linki typu przycisk lub po prostu adres url strony są cenne.        
 • Dbaj o ilość jak i jakość zdobywanych linków                                                        
 • W początkowych fazach pozycjonowania wystrzegaj się mało wartościowych linków, z młodych stron i z niskim page rank. Na początku twórz mały przyrost liczby linków na dzień, który stopniowo będzie wzrastał.                                                                             
 • Ludzie się spierają, które są mocniejsze, które bardziej wartościowe. Te co wg niektórych są bardzo mocne, są beznadziejne wobec opinii innych. Moc linków zależy od sytuacji.
 • Ogólnie wszystkie linki okażą się być wartościowe jeśli będą powiązane tematyką z Twoją stroną. Dlatego jeśli chcemy wypozycjonować "kursy językowe" to cenne będą dla nas linki z katalogów, gdzie będą one w kategoriach: języki obce, kursy językowe, nauka, edukacja i nauczanie, gdzie będzie dużo podobnych stron, z tymi samymi słowami kluczowymi. Będą też dla nas mocne wszystkie fora, na których poruszane są tematy o słowach kluczowych pasujących do strony, którą pozycjonujemy. Po założeniu konta na forum będziemy mieć zarówno link do strony z profilu, jak i ze stopki dołączonej do każdego postu (o ile forum na to pozwala i nie uzna za przesadną reklamę )  
 • Dodatkowo można dodać link w treści jeśli piszemy na temat normalnie i inteligentnie, post jest uznawany za normalny z dodatkową informacją w linku. Linki w dodatku są na podstronie forum, gdzie jest wielokrotnie powtarzane dane słowo kluczowe. Podobnie jeśli chodzi o blogi, gdzie tylko jest temat z naszymi słowami kluczowymi, tam komentujemy zostawiając link do naszej strony i stron zapleczowych, na zróżnicowane anchor texty. Strony z ogłoszeniami - jeśli handlujesz, czy świadczysz usługi, czy jest to cokolwiek co nadaje się na zamieszczenie ogłoszenia, to skorzystaj z tego. Strony ogłoszeniowe mogą generować całkiem niezły ruch do Twojej strony i zwiększyć obroty, jeśli o to Tobie chodzi :)
 • Zatem podczas zdobywania różnych typów linków nie zapominamy o prostym szukaniu w wyszukiwarce google stron, powiązanych z naszą tematyką i tam wchodzimy i sprawdzamy czy jest możliwość założenia linków. Jeśli google pokazuje pierwsze wyniki wyszukiwania na Twoje słowo kluczowe, to zadbaj by na tych właśnie stronach znalazł się link do Twojej strony :) Najlepiej przebadać pierwsze 10-20 stron wyników wyszukiwania. Wówczas doprowadzasz do tego, że cała najważniejsza tematyka na dane słowo kluczowe w internecie prowadzi właśnie do Twojej strony kluczowej. Przydatne będą nawet linki słabe ale powiązane tematycznie stronami.
 • Wykorzystaj social media. Tu jest wielkie pole do popisu. Jeśli masz coś do pokazania co na prawdę może się spodobać, to możesz liczyć na to, że ludzie sami będą powielali linki i reklamowali i pozycjonowali Twoją stronę poprzez przekazywanie linków dalej i "lubię to" i plusy na google i ktoś wrzuci na wykop. W tych stronach siedzi największy potencjał jeśli chodzi o zdobywanie ruchu i zainteresowania swoją stroną.
 • Używaj narzędzi typu ahrefs lub majestic, sprawdzaj parametry linków. Dbaj o wskaźniki: page rank, trust rank, link popularity, alexa rank, citation flow. Zdobywaj najmocniejsze z najmocniejszych linków światowego internetu: namocniejsze światowe social media, fora, blogi o największej czytalności.
 • Zakładaj darmowe strony, które będą prostymi stronkami linkującymi do Twojej strony.
 • Szybkim i prostym sposobem będzie wykorzystanie największych platform blogowych typu blogspot czy wordpress. Tym bardziej, że przyda się posiadanie tam adresów podczas zakładania wielu profilów społecznościowych, w których to jest właśnie możliwość umieszczenia adresu do swojego blogu na blogspocie lub wordpressie. Na tych blogach, tworzymy tzw zaplecza, czyli strony o podobnej tematyce, najlepiej kilka artykułów. Mamy możliwość umieszczenia dowolnej ilości linków z dowolnymi anchorami, na stronę główną jak i podstrony.                                                                                                                          
 • Oczywiście nie należy też przesadzać z ilością linków na tych blogach, raczej zalecana jest mała ilość linków na dużą ilość tekstu. A także poprzez różne artykuły podlinkowanie podstron strony docelowej.
 • Zakładaj profile i udzielaj się na wszystkich namocniejszych stronach. Social media, fora, wiki, blogi. Następnie linkami z różnych polskich i światowych mocnych blogów linkujemy na nasze linki tam zamieszczone. Warstwe najwyższą tworzonych piramid niech tworzą właśnie blogi z uwagi na fakt, że zamieszczanie tam linków jest bardzo szybkie i elastyczne. Często nie trzeba zakładać konta a komentarz pojawia się od razu. Artykuły na tym samym blogu możemy skomentować różnymi anchorami na różne strony, więc tak robimy i różnymi anchorami linkujemy na stronę i podstrony i zaplecza linkujące do naszej strony. Wykorzystujemy wielki zasób namocniejszych polskich i zagranicznnych blogów, w tym opartych na domenach .edu i .gov
 • Niech cała nasza struktura będzie pełna najmocniejszych linków o największym Page Rank oraz Trust Rank a wówczas możemy liczyć na najszybszy wzrost page rank naszej strony.
 • Zasypując swoją stronę dużą ilością najmocniejszych linków ze świata musisz dorzucać linków słabych, by znów sytuacja nie była podejrzana dla algorytmu google. Zatem musimy posiadać linki ze stron: bardzo mocnych, mocnych, średnich i słabych.
 • Lepiej zaczynać od stron mocnych a później pozwolić sobie na większy przyrost linków srednich i słabych, niż odwrotnie.
 • Miej swoją stronę we wszystkich najmocniejszych katalogach stron, Page Rank 4-5-6, typu katalog onet.pl katalog.gazeta.pl i dodatkowo swoje gdy już zostaną zatwierdzone również podlinkuj, np blogami, tworząc kolejny szczebel kolejnej piramidy. Tu efekt zdecydowanie pozytywny.
 • Wykorzystaj social marketing, miej profie na wszystkich społecznościówkach i działaj tam, reklamuj się. Miej przyciski "social buttons" na swojej stronie, zdobywaj lajki i plusy oraz odniesienia z różnorodnych innych stron społecznościowych.
 • Załóż fanpage na facebooku, który linkuje do Twojej strony i jej podstron. Zdobądź trochę lajków. Załóż konta na google plus, twitterze, zdobywaj śledzących. Flaker, Wykop i inne również mogą przyczynić się do zaznajomienia znacznej rzeszy internautów z Twoją stroną. Zapoznaj się z możliwościami social marketingu, który może przynosić więcej odwiedzających Twoją stronę niż sam efekt pozycjonowania. Dodatkowo  marketing w social mediach jest jednoznaczny z pozycjonowaniem i zdobywaniem mocnych linków. Wartościowy materiał umiejętnie rozpowszechniony sam później się rozprzestrzenia. Ludzie linkują za Ciebie. Postaraj się by Twój temat był tak pokazany żeby spodobało się ludziom i na prawdę klikali lajki i plusy i przekazywali link innym.
 • Linkuj do strony głównej, podstron i zaplecz.
 • Regularne zmiany na stronie, dopisywanie treści są mile widzianie. Brak zmian na stronie jest gorzej widziany
 • Miej linki prowadzące do Twojej strony ze wszystkich tych źródeł: polskie katalogi, polskie fora, zagraniczne fora, social media polskie i zagraniczne, mocne blogi polskie i zagraniczne, strony typu wiki, strony z mocnych domen typu .edu .gov .org, lokalne strony ogłoszeniowe lub ogólnopolskie strony z ogłoszeniami. Wówczas wiesz, że wykorzystujesz najlepsze linki ze wszystkich możliwych. 
 • Systematycznie dodawaj do katalogów o Page Rank 4 - 3 - 2. Na różne słowa kluczowe. Możesz skorzystać z usług dodawania do katalogów. Proces jest czasochłonny, ale są systemy zarządzania dużą ilością katalogów i z nich warto skorzystać. Z ręcznego dodawania do katalogów również, ale nie warto korzystać z systemów spamujących do słabych katalogów, bo to może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.         
 • Posiadaj mocne linki wychodzące z Twojej strony do stron mocnych i tematycznie powiązanych z Twoją stroną lub podstroną. Nie zamieszczaj linków do stron słabych i nie zamieszczaj w ogóle zbyt wielu linków wychodzących na swojej stronie
 • Miej dobrze zoptymalizowaną stronę. Ustawienia Twojej strony, ilość i jakość treści, częstość występowania słów kluczowych, które chcemy wypozycjonować, tagi i metatagi inne dotyczące naszej strony będą bardzo mocno wpływały na ocenę przez roboty i wyszukiwarki.  Jeśli chcemy wypozycjonować daną frazę to bardzo dobry efekt daje aby pojawiło się to w słowach kluczowych na danej podstronie. Na tej też podstronie ustawić to należy w meta keywords, oraz użyć tego w opisie strony. Także dopisać większą ilość tekstu, w którym ponownie pojawią się słowa kluczowe. To jest niemal tak samo ważne i często skuteczniejsze niż samo tworzenie linków. W systemach cms słowa kluczowe możemy użyć zarówno globalnie jak i lokalnie. Osobno przypisywać do modułów, menu, podmenu, do metatagów każdego napisanego artykułu i każdej podtrony. Należy zrobić to umiejętnie, to bardzo ważne.
 • Zamontuj sobie kanał rss do swojej strony. Następnie dodawaj ten kanał rss do katalogów kanałów rss   

 

 

Zdobądź listę 6000 supermocnych linków jenota  W tym wielka lista katalogów, lista for, lista blogów, lista social media, strony .edu .gov, expression engine, narzędzia seo. linki wiki i inne.                                                                                                                

   
© ALLROUNDER
eXTReMe Tracker